products

Hızlı Kuruyan Su Bazlı Epoksi Reçine Yüksek Katı İçerikli Epoksi Modifiyeli

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WeiLi Resin®
Sertifika: ISO9001
Model numarası: WL-671
Min sipariş miktarı: 5000kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 200kg/davul
Teslim süresi: 14 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 500t/ay
Detay Bilgi
polimer türü: kahverengi viskoz sıvı
Vurgulamak:

Hızlı Kuruyan Su Bazlı Epoksi Reçine

,

korozyon önleyici Su Bazlı Epoksi Reçine

,

korozyon önleyici Su Bazlı Akrilik Emülsiyon


Ürün Açıklaması

Hızlı Kuruyan Su Bazlı Epoksi Reçine Yüksek Katı İçerikli Epoksi Modifiyeli
 

WL-671 Su Bazlı Epoksi Modifiye Akrilik Reçine

 

Tanıtım

Su bazlı epoksi modifiye akrilik reçine esas olarak su bazlı havada kuruyan endüstriyel kaplamalar yapmak için kullanılır ve ayrıca su bazlı amino fırınlama endüstriyel kaplamaları yapmak için de kullanılabilir.

Bileşim: su bazlı epoksi modifiye akrilik reçine, yardımcı çözücü, nötrleştirici.

 

Şartname

görünüm kahverengi viskoz sıvı
Katı içerik(%,) %70±2
Viskozite(mPa.s) ≤200(NDJ-79 rotasyonel viskozimetre; 1:1PM seyreltme)

 

Özellikler

 • Hızlı kuruma, başlangıçta iyi su direnci
 • Kendi kendine emülsifikasyon sürecini kullanarak, emülgatör yok, iyi korozyon direnci
 • Bu ürün, geleneksel yağlı alkid reçineleri ve epoksi esterlerin yerini alabilen bir film oluşturmak için oksitlenebilir ve çapraz bağlanabilir.
 • Boya yapım süreci, geleneksel yağlı boyaya benzer ve reçine, öğütme için kullanılabilir.
 • İyi mekanik kararlılık ve depolama kararlılığı

 

Başvuru

Bu esas olarak, otomobil parçaları, çerçeve ve akslar, dişli kutuları, fren balataları, tahrik milleri, araç şasi parçaları, motorlar, çelik yapılar, çelik silindirler, su pompaları, mühendislik makineleri dahil olmak üzere metal yüzeylerin korozyon ve pas önleme ve dekorasyonu için kullanılır. , donanım araçları, konteynerler, demiryolu lokomotifleri, tarım makineleri, asansör parçaları, petrol boru hatları, transformatörler, radyatörler, vanalar ve astar, son kat ve astar ve son kat hepsi bir arada boya gibi diğer metal ürünler.

 

Talimatlar:

 • Ürün su ile emülsifiye edilebilir.Emülsifiye ederken önce %50 su ekleyin ve eşit şekilde karıştırın ve ardından kalan suyu karıştırarak yavaş yavaş ekleyin.Emülsiyon, hafif alkali koşullar altında nispeten kararlıdır.Asidik pigmentler ve belirli kurutucular gibi asidik maddelerin eklenmesi emülsiyonu kolayca emülsiyondan arındırabilir.Asidik maddeler eklerken asidik maddenin pH değerinin ayarlanmasına dikkat ediniz.pH değeri organik aminler ile ayarlanabilir., pH değeri arttıkça emülsiyonun viskozitesi artacaktır.
 • Kullanırken su bazlı kurutucu ekleyin.Su bazlı kurutucu tipi ve miktarı deneylerle seçilmelidir.Firmamız tarafından donatılmış su bazlı kurutucu kullanılması tavsiye edilir.Diğer bazı üreticilerin kurutucuları, ürün emülsifiye edildiğinde emülsiyonu daha kalın hale getirecektir.Emülsifikasyondan önce ürüne eklenmesi, ilgili nötrleştiricinin eklenmesi ve emülsifikasyondan önce iyice karıştırılması tavsiye edilir.
 • Ürünü pigment pastasını öğütmek için kullanmak mümkündür.Zımpara yaparken, zımparalama sıcaklığının 40℃'den düşük olmasına dikkat edin.
 • Ürünün doğrudan su ile seyreltilmesi tavsiye edilir.Bir çözücüye ihtiyaç duyulursa, alkol eter çözücüleri eklenebilir.
 • Katkı eklemeniz gerekiyorsa, lütfen su bazlı kaplamalar için katkı maddelerini seçin ve deneyi geçtikten sonra ekleyin.
 • Bazı pigmentler ve dolgu maddeleri suda çok fazla çözünür maddeye sahiptir ve çinko fosfat, kalsiyum karbonat vb. gibi eklenen miktar büyük olduğunda öğütme sırasında emülsiyonu kolayca kırar veya çok viskoz hale gelir, bu nedenle testten sonra bunları kullanın.
 • Kullanırken distile su ile seyreltilmesi tavsiye edilir ve aletler alkali deterjanlı su ile yıkanabilir.
 • Ürün, diğer alkid emülsiyonları ve akrilik emülsiyonları ile kombine edilebilir.

Depolamak

200Kg/davul ambalajı.

Serin ve havalandırılmış bir yerde saklayın, kabı sıkıca tutun, depolama sıcaklığı 0-40 ℃, raf ömrü 12 aydır.

 

Özel İpuçları

Bu materyal, mevcut teknoloji ve deneyimlerimize göre hazırlanmıştır, verilen teknik tavsiyeler samimidir, ancak tüm numunelerde ve formülasyonlarda kullanılması garanti edilmez, tüm veriler yalnızca kullanıcı referansı içindir.

İletişim bilgileri
tessa@xmcontinent.com

Telefon numarası : +8619906019236

Naber : +8619906019236