aboutus
qc profili

With over 10 years of manufacturing experience and close adherence to the highest quality standards, WangQin has been making every single efforts for well-tracked continuous improvements. 10 yılı aşkın üretim tecrübesi ve en yüksek kalite standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalarak WangQin, iyi takip edilen sürekli iyileştirmeler için her türlü çabayı göstermektedir. Each station has set up process control. Her istasyon proses kontrolünü ayarladı. With approved ISO system in the position, all aspects of clients have been made aware that we have an effective way for controlling critical business operations. Onaylı ISO sistemi konumdayken, müşterilerin tüm yönleri kritik iş operasyonlarını kontrol etmek için etkili bir yol olduğumuzun farkında olmuştur.

 

WangQin is committed to offering the very best customer service, support, and overall value to our customers through the innovation and development of high-quality custom resin materials or coating solution. WangQin, yüksek kaliteli özel reçine malzemeleri veya kaplama çözümü yenilik ve geliştirme yoluyla müşterilerimize en iyi müşteri hizmeti, destek ve genel değeri sunmayı taahhüt eder. The achieved Quality Management System (QMS) consists of procedures and work instructions to ensure product integrity, reliability, and on-time delivery to meet customer's specifications and requirements. Elde edilen Kalite Yönetim Sistemi (KYS), müşterinin spesifikasyonlarını ve gereksinimlerini karşılamak için ürün bütünlüğünü, güvenilirliğini ve zamanında teslimatı sağlamak için prosedürlerden ve çalışma talimatlarından oluşur.

Sunduğumuz hizmet ve malzemelerin, denizaşırı pazar bölümlerindeki farklı uygulamalar için gerekli eksiksiz bir paket sağlayacağından eminiz.

İletişim bilgileri