aboutus

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: Weili Resin®
No. Çalışanları: 10~50
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

2010 yılında kurulan Xiamen WangQin Chemical Technology, araştırma konusunda uzmanlaşmış, farklı reçine ürünleri için üretici geliştiren profesyonel bir kuruluştur.50 kişilik kadrosu ile WangQin, Kalite Yönetim Sisteminin ISO9001'ini sağlamak ve sürdürmek için gelişmiş üretim tesisleri ve eksiksiz bir ürün test ekipmanı yelpazesi ile donatılmıştır.10 yılı aşkın bir süredir geliştirdiği WangQin, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazar için reçine endüstrisinde lider bir tedarikçi haline gelmiştir.

 

 

Hem su bazlı hem de yağ reçinesi için toplam 20.000 tona kadar yıllık üretim ile WangQin, hem genel reçine ürünleri hem de farklı pazar uygulamaları için müşteriye özel kaplama ürünleri sunabildi.Şimdiye kadar, uygulama neredeyse tüm sanayi sektörlerini ve yerli sektörleri kapsamıştır.

Çin Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Özel bir şirket olarak WangQin, şirketin planlandığı gibi doğru yola girmesini sağlamak için aşağıdaki temel değere bağlı kalmaktadır.

  • Kişisel ve Profesyonel iş ilişkileri

  • Ekibimizdeki her kişiye tam güven ve saygı

  • Yenilik ve Kalite bizim işimiz

 

WangQin, yukarıdaki kılavuza atıfta bulunarak, komünist partinin uzun vadeli kalkınma için “The Belt & Road” u (B&R) hedefleyen manşetini takip etmeye de özel bir odaklandı.

Çin Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

WangQin, mühendisliğimizde ve İmalatımızda Endüstriyel Reçinelerin Araştırma ve Geliştirilmesine sürekli olarak bağlı kalacaktır.Mevcut ve gelecekteki müşterilerimizin yüksek kalite beklentilerine çevre dostu ve müşteri odaklı ürünler sunmak için gerekli her türlü çabayı göstereceğiz.

 

Geçmiş

2010 Fujian Eyaleti, Xiamen'de WangQinheadquarter kuruldu

2011 Yurtiçi satış ağını kurmak ve Reçine Tedarik Endüstrisinde lider ortak olmak

2016 Guangdong eyaletinde Zhongshan ve Zhuhai şehrinde üretim hattı kurmak

2017 Zhuhai Üretim hattı başarıyla ISO9001'e ulaştı

2018 Yönetim ekibi vietnam, Kamboçya ve Endonezya'da aynı sektörü ziyaret etti.

2018 Aynı yıl yurtdışı iş hizmetleri için profesyonel bir ihracat ekibi buldu

Hizmet

WangQin kurumsal için hizmet anlayışı, gerekli pazar ürünleri için distribütörler, tüm satıcılar veya markalı ülke temsilcisi ile yakın çalışmaktır, aynı endüstriyel üreticilerle çalışmak için çok esnektir ve üretim ve mühendislik kapasiteleri varsa kendi adları için markalıdır. tamamen yüklendi. Tabii ki, daha fazla iş fırsatı için bizimle tüm potansiyel ortakları açık bir şekilde konuşmaktan memnuniyet duyuyoruz, güçlü uygulama mühendisliğimiz ve üretim çıktımızla daha fazla pazar payı veya endüstriyel uygulama için konuşmaya hazırız.

Ekibimiz

WangQin Chemical, sıkı denetim protokollerinde çalışan yetenekli tasarımcılar, teknik mühendisler, kalifiye işçiler ve QC ekibinden oluşan güçlü bir ekibe sahiptir. Son derece bilgili uzmanlardan oluşan ekibi, müşterilerin istekleri doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. WangQin Chemical, yalnızca tam bir kimyasal yelpazesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılayacak özel formüllü özel kimyasallar sunar.

İletişim bilgileri