aboutus
Üretim hattı

With the annual production capacity up to 20,000 tons, WangQin has well established full automatic production facilities to guarantee and ensure the daily production input. Yıllık üretim kapasitesi 20.000 tona kadar WangQin, günlük üretim girdisini garanti etmek ve sağlamak için tam otomatik üretim tesisleri kurmuştur. The workshop is well set up to international controlling standard both from workers' safety point of view and environment-friendly point of view. Atölye, hem işçilerin güvenlik açısından hem de çevre dostu bakış açısından uluslararası kontrol standardına iyi kurulmuştur. 5S has been regularly checked up for daily production control. 5S, günlük üretim kontrolü için düzenli olarak kontrol edilmiştir.


Her istasyon için akış süreci, en yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarla dünya standardına yükseltildi.

Şu an için şirket, uygun karıştırma ve karıştırma veya farklı kimyasal maddeler için kullanılan profesyonel ağır kaplar ve reaktörlerle donatılmış tamamen üretim hattına sahiptir.

Burada verilen resimler, atölye ve tesislerin genel görünümünü enjekte etti ve ihtiyaçlarınız için nasıl çalıştığımızı kabaca anlamanız için.

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.
Fabrika genel görünümü Fabrika genel görünümü Reaktör Atölye
OEM / ODM

WangQin için hizmet anlayışı, potansiyel müşteriler için bir ortak olarak çalışmaktır kurumsal, gerekli pazar ürünleri için distribütörler, toptancılar veya markalı ülke temsilcisi ile yakın çalışmaktır, aynı endüstriyel üreticilerle çalışmak için çok esnektir ve kendi markaları üretim ve mühendislik kapasiteleri tamamen yüklenmişse adını verin. Tabii ki, daha fazla iş fırsatı için bizimle tüm potansiyel ortakları açık bir şekilde konuşmaktan memnuniyet duyuyoruz, güçlü uygulama mühendisliğimiz ve üretim çıktımızla daha fazla pazar payı veya endüstriyel uygulama için konuşmaya hazırız.

Ar-Ge

Xiamen WangQin Researching & Developing Dept has account for 13% of the company human resources. Xiamen WangQin Araştırma ve Geliştirme Departmanı, şirketin insan kaynaklarının% 13'ünü oluşturuyor. Such a big investment as a medium-sized company is to ensure the focused products that we have designed and maintained for services will be able to be improved continuously. Orta ölçekli bir şirket olarak böylesine büyük bir yatırım, hizmetler için tasarladığımız ve sürdürdüğümüz odaklanmış ürünlerin sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

 

Görünüşe göre Ar-Ge, paketleme ve baskı kullanımı, otomotiv ve onarım amaçlı boya, ayrıca çok çeşitli ev ve endüstriyel uygulamalar için kaplama reçineleri içeren aşağıdaki en çok satan uygulamalara odaklanıyor.

 

Şirket, yenilikleri teşvik ediyor ve Ar-Ge'nin hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerinin pazar ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler üzerinde çalışabilmesi için esnek bir çalışma ortamı yarattı.

İletişim bilgileri