Ana sayfa

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Solvent Bazlı Akrilik Reçine satış için
Müşteri yorumları
Siz değerli stratejik tedarikçilerimizden birisiniz. Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkürler, rüzgar ve yağmur boyunca.

—— Christopher

WangQin Chemical, kimyasal madde ücretlendirme şirketlerinin en iyilerinden biridir! Sadece en kaliteli endüstriyel reçineleri sağlamak onların görevidir! ---- PT MAT Indonesia

—— Handri

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.

  • Üretim hattı
    Xiamen Wangqin Chemical Technology tarafından geliştirilen özel suyla taşınan endüstriyel reçine, düşük maliyetli ve daha iyi uygulanabilirliği olan reçine endüstrisinde DSM ve DOW ile güçlü bir rakip haline gelmiştir. Ürünler, metal aşındırıcı boya ve Kolayca çalışabilen ve çabuk kuruyan, tek bileşenli ve 200 saatten fazla tuz buğu direncine sahip; hiçbir matlaştırıcı toz içermeyen toplam mat etkiye sahip çift bileşenli ahşap lake PU reçine; 4H üzeri sertlikte ve yüksek dolgunlukta donanım fırın boyası; Mürekkep için% 100 akrilik çevre dostu katı reçine vb

  • OEM / ODM
    Kendi tescilli markamızı sağlamanın yanı sıra, boya ve mürekkeplerde bazı ünlü markalar da dahil olmak üzere küresel müşterilere hizmet veriyoruz, bazıları ise Dünya Top 500 şirketleridir. .

  • Ar-Ge
    Xiamen Wang Qin Kimyasal Technology Co., Ltd., çeşitli bireysel uygulamalara odaklanarak çeşitli su bazlı ve solvent bazlı reçineler üretir, hizmet alanları temel olarak şunları içerir: 1. Ambalaj ve baskı mürekkebi: su bazlı katı akrilik reçine ve sıvı akrilik Kurumumuz tarafından üretilen emülsiyon, çeşitli flekso, gravür ve serigrafi mürekkeplerinde kullanılabilir. 2. Otomotiv kaplama ve kaplama boyası: Bize sağladığımız hidroksil akrilik reçine, iyi performans, rahat kullanım ve düşük maliyet özelliklerine sahiptir. 3. Çeşitli su bazlı endüstriyel boyalar: çevre koruma şartlarına bağlı olarak, çok çeşitli uygulamalara sahip çeşitli kaplama reçineleri (akrilik, alkid, epoksi, poliüretan, doymamış polyester dahil) üretiyoruz. 4. Plastik ve tüketici elektroniği için kaplamalar: tarafımızdan üretilen solvent bazlı akrilik reçineler, her türlü plastik ve elektronik kaplama ürünleri için kalite güvencesi sağlayabilir, bu ürünler substratlar ABS, PS, PE, PP, PET, PVC vb. 5. Zemin kaplama: Kurumumuz çeşitli vesilelerle ihtiyaca göre adapte edebilen çeşitli zemin kaplama reçineleri üretmektedir.

İletişim bilgileri
Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. elizabeth Guo

Tel: 86-592-579-6113

Faks: 86-592-579-6118

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İlgili kişi

Adres: ALTIN ​​BAY SAĞLIK MERKEZİ, HULI HI-TECH PARK, XIAMEN, ÇİN