aboutus

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: Weili Resin®
No. Çalışanları: 10~50
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Established in 2010, Xiamen WangQin Chemical Technology is a professional corporation specializing in researching, developing manufacturer for different resin products. 2010 yılında kurulan, Xiamen WangQin Kimyasal Teknoloji profesyonel bir şirket araştırma konusunda uzmanlaşmış, farklı reçine ürünleri için üretici geliştirme. With a staff of 50 people, WangQin has been equipped with advanced manufacturing facilities and a full range of product testing equipment to assure and maintain ISO9001 of Quality Management System. 50 kişilik bir kadro ile WangQin, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi sağlamak ve korumak için gelişmiş üretim tesisleri ve bir dizi ürün test ekipmanları ile donatılmıştır. With more than 10 years' development, WangQin has become a leading supplier in resin industry for both domestic and overseas market. 10 yıldan fazla bir gelişme ile, WangQin yurtiçi ve yurtdışı pazar için reçine sektöründe lider tedarikçisi haline gelmiştir.

 

With annual production for both water-borne and oil resin total up to 20,000 tons, WangQin has been able to offer both general resin products and also customer – tailored coating products for different market application. Hem su bazlı hem de yağ reçinesi için toplam 20.000 tona kadar yıllık üretim ile WangQin, hem genel reçine ürünleri hem de farklı pazar uygulamaları için müşteriye özel kaplama ürünleri sunabilmiştir. So far, the application has covered to almost all industry sectors and domestic sectors. Şimdiye kadar uygulama neredeyse tüm sanayi sektörlerine ve yerli sektörlere yöneliktir.

 

Özel bir şirket olarak WangQin, şirketin planlandığı şekilde doğru yola girmesini sağlamak için aşağıdaki temel değere bağlı kalır.

  • Kişisel ve Profesyonel çalışma ilişkileri

  • Ekibimizdeki herkes için tam güven ve saygı

  • Yenilik ve Kalite bizim işimiz

 

Yukarıdaki yönerge atıfta bulunarak, WangQin, uzun vadeli kalkınma için “Kemer ve Yol” (B & R) hedefli komünist partinin başlığını takip etmeye odaklanmıştır.

 

WangQin will continuously commit to the Research and Development of Industrial Resins in our engineering and Manufacturing. WangQin, mühendislik ve imalatımızda Endüstriyel Reçinelerin Araştırma ve Geliştirilmesine sürekli olarak bağlı kalacaktır. We will be making every necessary effort to offer environment friendly and customer oriented products to the high quality expectations of our present and future clients. Mevcut ve gelecekteki müşterilerimizin yüksek kalite beklentilerine çevre dostu ve müşteri odaklı ürünler sunmak için her türlü çabayı göstereceğiz.

 

Geçmiş

2010 Fujian Eyaleti, Xiamen'de WangQinheadquarter kuruldu

2011 Yurtiçi satış ağını kurmak ve Reçine Tedarik Endüstrisinde lider ortak olmak

2016 Guangdong eyaletinde Zhongshan ve Zhuhai şehrinde üretim hattı kurmak

2017 Zhuhai Üretim hattı başarıyla ISO9001'e ulaştı

2018 Yönetim ekibi vietnam, Kamboçya ve Endonezya'da aynı sektörü ziyaret etti.

2018 Aynı yıl yurtdışı iş hizmetleri için profesyonel bir ihracat ekibi buldu

Hizmet

WangQin kurumsal için hizmet anlayışı, gerekli pazar ürünleri için distribütörler, tüm satıcılar veya markalı ülke temsilcisi ile yakın çalışmaktır, aynı endüstriyel üreticilerle çalışmak için çok esnektir ve üretim ve mühendislik kapasiteleri varsa kendi adları için markalıdır. tamamen yüklendi. Tabii ki, daha fazla iş fırsatı için bizimle tüm potansiyel ortakları açık bir şekilde konuşmaktan memnuniyet duyuyoruz, güçlü uygulama mühendisliğimiz ve üretim çıktımızla daha fazla pazar payı veya endüstriyel uygulama için konuşmaya hazırız.

Ekibimiz

WangQin Chemical, sıkı denetim protokollerinde çalışan yetenekli tasarımcılar, teknik mühendisler, kalifiye işçiler ve QC ekibinden oluşan güçlü bir ekibe sahiptir. Son derece bilgili uzmanlardan oluşan ekibi, müşterilerin istekleri doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. WangQin Chemical, yalnızca tam bir kimyasal yelpazesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılayacak özel formüllü özel kimyasallar sunar.

İletişim bilgileri