aboutus

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.

Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd. Xiamen WangQin Chemical Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: Weili Resin®
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
-01-
Giriş


2010 yılında kurulan Xiamen WangQin Chemical Technology Co, Ltd araştırma, geliştirme, üretim ve ticaret konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Reçine ürününü bireyselleştirmek ve özel gereksinimleri karşılamak, endüstriyel su bazlı ve yağlı reçine sektöründeki yıllık perakende satışları hedeflemek için ileri üretim tesisleri ve komple ürün test ekipmanları ile donatılmış 16 kişilik üst düzey Ar-Ge ekibi, ISO 9001 Kalite yönetim sistemleri ile birlikte 20.000 tona kadar olan şirketimiz Çin reçine endüstrisinde lider oldu.

Xiamen Wangqin Chemical Technology tarafından geliştirilen özel suyla taşınan endüstriyel reçine, düşük maliyetli ve daha iyi uygulanabilirliği olan reçine endüstrisinde DSM ve DOW ile güçlü bir rakip haline gelmiştir. Ürünler, metal aşındırıcı boya ve Kolayca çalışabilen ve çabuk kuruyan, tek bileşenli ve 200 saatten fazla tuz buğu direncine sahip; hiçbir matlaştırıcı toz içermeyen toplam mat etkiye sahip çift bileşenli ahşap lake PU reçine; 4H üzeri sertlikte ve yüksek dolgunlukta donanım fırın boyası; % 100 akrilik çevre dostu katı reçine, mürekkep vb. 90 ile 140 low arasında düşük sıcaklıkta pişirmeye uygun yapıştırıcı, donanım ve plastik kauçuk fırın boyası içermez.

Xiamen Wangqin Chemical Technology, reçine geliştiren ve pazar odaklı analiz eden esnek bir geliştirme mekanizması sunar. Şirket, kendi ürünlerimizde üretime ek olarak, aynı zamanda, hissedarlar ve ortak gelişme yoluyla, Zhongshan ve Guangdong'daki Guanghai'de iki üretim üssü kurdu. Kurumun su bazlı ürünleri, REACH'in ön kayıtlarını geçtikten ve çevre Avrupa yasaları ROSH'a uyduklarından çevre dostudur. Xiamen Wangqin Chemical Technology ayrıca ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni aldı.

WangQin’in yüzde yüz iştiraki olan şirketi - Xiamen Continent Trading Company Ltd aynı zamanda Metal korozyon önleyici boya, ahşap cila, zemin boyası, vs.

-02-
Geçmiş

Xiamen Wang Qin Kimyasal Technology co, ltd kaplama ve mürekkepler için reçine üreten üretiminde uzmanlaşmış bir üreticisidir. 2010 yılında kurulan araştırma ve geliştirme ekibimiz, gelişmiş üretim ekipmanları ve eksiksiz bir ürün test etme kabiliyeti ile donatılmış 16 üst düzey teknisyenden oluşmaktadır. ISO9001 şirketinin sertifikalı bir kalite yönetim sistemi olarak, özel reçine ürünleri geliştirmede uzmanlaştık. Şu an 20.000 tondan fazla su bazlı ve solvent bazlı reçinenin mevcut yıllık çıktısı ile Çin'in reçine endüstrisinde bir lider olarak gurur duyuyoruz. Şirketimiz hisse senedi katılımı ve ortak kalkınma yoluyla, şirketimiz Zhongshan ve Zhuhai, Çin'deki Guangdong'da iki üretim üssü kurmuştur. Su bazlı reçinelerimiz REACH'e önceden kayıtlıdır ve ROSH Avrupa Çevre Kanunu kapsamında tescil edilmiştir. Şu anda, satış bölgemiz yalnızca Çin'de değil aynı zamanda Güneydoğu Asya, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika gibi diğer bölgelere de ulaşmaktadır.

-03-
Hizmet

Xiamen Wang Qin Chemical Technology Co., Ltd., çok çeşitli özel uygulamalara odaklanan, su bazlı ve solvent bazlı reçineler üretir; Bu hizmetler öncelikle şunları içerir: 1. Ambalaj ve baskı mürekkebi: Kurumumuz tarafından üretilen su bazlı katı akrilik reçine ve sıvı akrilik emülsiyonu çeşitli flekso, gravür ve serigrafi mürekkeplerinde kullanılabilir. 2. Otomotiv kaplama ve boya onarımı: hidroksil akrilik reçinemiz fiyat oranına göre iyi performans gösterir ve kullanımı kolaydır. 3. Çeşitli su bazlı endüstriyel boyalar: çevresel düzenlemelere uygun olarak, çok çeşitli uygulamalarda çeşitli kaplama reçineleri (akrilik, alkid, epoksi, poliüretan, doymamış polyester dahil) üretiyoruz. 4. Plastik ve tüketici elektroniği için kaplamalar: solvent bazlı akrilik reçinelerimizi kullanırken, ABS, PS, PE, PP, PET, PVC vb. Gibi alt tabakaları içeren her türlü plastik ve elektronik kaplama ürünleri için garanti verebiliriz. 5. Zemin kaplama: çeşitli duruma uyarlanabilen çeşitli zemin kaplama reçinesi üretiyoruz.

-04-
Ekibimiz

WangQin Chemical, sıkı denetim protokollerinde çalışan yetenekli tasarımcılar, teknik mühendisler, kalifiye işçiler ve QC ekibinden oluşan güçlü bir ekibe sahiptir. Son derece bilgili uzmanlardan oluşan ekibi, müşterilerin istekleri doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. WangQin Chemical, yalnızca tam bir kimyasal yelpazesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılayacak özel formüllü özel kimyasallar sunar.

İletişim bilgileri