products

Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WeiLi Resin®
Sertifika: ISO9001
Model numarası: WL-0310B
Min sipariş miktarı: 5000kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 25kg/çanta
Teslim süresi: 14 iş günü
Yetenek temini: 500T/ay
Detay Bilgi
PH: 8,0-9,5 Sert Kuruma Süresi: 5 saat
tip: Alkid reçinesi Görünüm: Sıvı Reçine
renk: Beyaz veya Şeffaf
Vurgulamak:

su bazlı epoksi reçineleri

,

su bazlı epoksi


Ürün Açıklaması

Ortam Sıcaklığı Kurutma Kaplamaları İçin Alkid Reçineleri

Su bazlı Alkid reçineleri, boya endüstrileri için mevcut olan en büyük sentetik reçineler grubunu oluşturur ve tüketimi, düşük maliyetleri ve çok yönlülüğü nedeniyle çok çeşitli uygulamalar için diğer herhangi bir reçineden daha fazladır.

Our water based alkyd resin gives excellent application properties for brush, roller and spray. Su bazlı alkid reçinesimiz fırça, rulo ve sprey için mükemmel uygulama özellikleri sunar. High gloss can be easily achieved due to the leveling capability of the alkyd, and adhesion to a variety of substrates. Alkidin tesviye kabiliyeti ve çeşitli substratlara yapışma sayesinde yüksek parlaklık elde edilebilir. Excellent chemical resistance, hardness development and water resistance are developed over a short time period through oxidative crosslinking (depending on humidity and temperature). Oksidatif çapraz bağlama (nem ve sıcaklığa bağlı olarak) ile kısa sürede mükemmel kimyasal direnç, sertlik gelişimi ve su direnci geliştirilir.

Water based alkyd resin WL-310 is a modified alkyd emulsion diluted with water neutralized by ammonia, containing a small amount of co-solvent. Su bazlı alkid reçinesi WL-310, az miktarda yardımcı çözücü içeren, amonyakla nötrleştirilen suyla seyreltilmiş modifiye edilmiş bir alkid emülsiyonudur. This product reduces the content of organic volatiles (VOC) on the coating surface. Bu ürün kaplama yüzeyindeki organik uçucuların (VOC) içeriğini azaltır. Meanwhile, it combines the characteristic of fast drying, with the good film performances . Bu arada, hızlı kuruma özelliğini iyi film performanslarıyla birleştirir. (including high gloss, excellent salt fog resistance). (yüksek parlaklık, mükemmel tuz sisi direnci dahil).

 

İç ve dış mekan metal ekipmanları için yüksek performanslı koruyucu kaplama ve çelik yapı kaplamasında kullanılması tavsiye edilir, astar ve son kat olarak kullanılabilir.

 

Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 0Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 1Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 2Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 3Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 4Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 5Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 6Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 7Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 8Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 9Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 10Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 11

Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 12Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 13Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 14Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 15Emaye Boyalar İçin Yüksek Parlak Su Bazlı Alkid Reçine Mükemmel Su Direnci 16

İletişim bilgileri
WQ Chemical

Telefon numarası : +8613906014499