products

Zemin Kaplamaları İçin Hızlı Kurutma Solventli Akrilik Reçine Tek Bileşenli

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WeiLi Resin®
Sertifika: ISO9001
Model numarası: SE-2549
Min sipariş miktarı: 5000kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 200kg/davul
Teslim süresi: 14 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 500T/ay
Detay Bilgi
Görünüm: Şeffaf Şeffaf Fe-Co: ≤1
Viskozite Pa.s / 25 ℃: 4-8 uçucu olmayan%: 50 ± 2
Asit değeri mgKOH / g: 12-16 Tg ℃: 50
Vurgulamak:

termoplastik reçine

,

su geçirmez reçine


Ürün Açıklaması

Akrilik Zemin kaplama Reçine SE-2549

Solvent bazlı akrilik reçine SE2549, sınırlı aşınma ve temas durumunda, bir tür hızlı inşaat, düşük maliyetli uygulama olarak, çimento zeminlerin bir dekorasyonunu korumak için kaplama formülasyonlarında yaygın olarak kullanılır. ev depolama odaları, bodrum katları, kurslar, atölye tesisleri gibi.
Bu reçine hızla kürlenebilir (1 saatten az), UV direnci ve sararma özelliklerine sahiptir, vernik ve renk boyaya dönüştürülebilir, ayrıca formülün ayarlanmasıyla, parlak, mat veya yarı mat boya.

 
Zemin Boya Reçinesi
Bu Reçine tarafından yapılan zemin boyaları, tedarikçi tarafından sunulan tinerlere göre ayarlanır, doğrudan yerinde kullanılabilir, her katın fırça kaplaması için aralık bir saattir, boya filmi tamamen kurumadan 48 saat önce sürecektir.
 
1. Uygulama
Indoor basketball court, badminton court, tennis court multi-functional gymnasium; Kapalı basketbol sahası, badminton sahası, tenis kortu çok fonksiyonlu spor salonu; sites of all kinds of factories, offices, etc, without heavy burden and daily special requirement; ağır yük ve günlük özel gereksinim olmaksızın her türlü fabrika, ofis vb. warehouse, plant, workshop (without heavy pressure and chemical agent) cement floor protection and decorative floor paint resin. depo, tesis, atölye (ağır basınç ve kimyasal ajan olmadan) çimento zemin koruma ve dekoratif zemin boya reçinesi.
 
2. Bu reçineden yapılmış bitmiş boya fonksiyonuna giriş

Ana fonksiyonları1. hızlı kuruyan, güçlü yapışma, film düşmek kolay değil
2. film sert, çiziklere karşı mükemmel direnç ile sert, parlak ve sert
3. iyi hava direnci, su geçirmez ve alkali dayanıklı çimento zemin kaplama boya

 
3. bu reçine yapılmış bitmiş boya teknik özellikleri

RenkVernik ve renkli boya ile uyumludur
ParlakHafif, mat, yarı mat
Yapı viskozitesiÖzel seyrelticiye boya ekleyin, inşaat için uygun viskoziteye karıştırın (püskürtme yapabilir, fırçalayabilir)

Kuruma zamanı
(sıcaklık 25 ℃, bağıl nem% 50)

Hava kurutmaYüzey kurutma: 20dakSert kurutma: 48 saat
Her inşaat aralığı bir saatten fazla
Kaplama ağırlığı6-8 M2/ kg / katlı, önerilen yapı 2-3 katlı

 
 
4. matris reçine Fiziksel özellikleri

Reçine
bileşen

GörünümFe-Co

viskozite
Pa.s / 25 ℃

Uçucu olmayan
%

Asit değeri
mgKOH / g

çözücü

Tg

Akrilik ester kopolimeri

Açık
şeffaf

≤14-850 ± 212-16

Toluen /
Asetik eter / ksilen

50

 
5. Boya işlemi için referans formülü

Yeşil boyaSeyreltici
SE2549 reçine40,0ksilen50
Tesviye maddesi0.3trimetilbenzen20
Köpük kesici0.3PMA25
Dispergatör1.0DBE5
E-443.0  
Kalsiyum karbonat18.0  
Çöktürülmüş baryum sülfat20.0  
Çökelmeyi önleyici ajan1.0  
Yeşil pigment macunu10.0  

Ksilen
 

7  

 
6. bitmiş boya için Muayene teknik endeksi

Denetim öğesiMuayene yöntemiReferans standardıKontrol Standardı

İnceleme sonucu
(Referans değeri)

sertlikKalem çizikTR / T6739-96≥HBHB
yapışmaVaka yöntemiTR / T9286-98100%% 90
IslatımlılıkGörsel inceleme yöntemi...............Kolay dağılabilir, ekimsiz saklama, jölenitelikli
EsneklikBoya filmi bükme test cihazıTR / T1731-19931 mikrona1 mikrona

 


 
Solvent Bazlı Akrilik Zemin Kaplama Talimatları
 
ürün tanıtımı
Tek bileşenli akrilik reçine ile yapılan zemin kaplaması, spor alanı, alışveriş merkezi, atölye, ofis binası vb.Için siteler için geliştirilmiş bir çeşit zemin kaplamasıdır. Matris reçinesi akriliktir, diğer reçinelerle karşılaştırıldığında, düşük maliyetli, güçlü özelliklere sahiptir. inşaat, hızlı kuruyan, mükemmel kapsamlı performans.
 
Uygulama
Indoor basketball court, badminton court, tennis court, gymnasium, multi-functional gymnasium; Kapalı basketbol sahası, badminton sahası, tenis kortu, spor salonu, çok fonksiyonlu spor salonu; All kinds of factories, offices, warehouses, factories and other sites without daily special requirements. Günlük özel gereksinimleri olmayan her türlü fabrika, ofis, depo, fabrika ve diğer siteler.
 
Ürün özelliği

●Superior weather resistance. ● Hava koşullarına karşı üstün direnç. It will not fade, chalking, harden and soften due to UV, ozone, rain and changes in environment such as high and low temperature and can maintain its bright color for a long time. UV, ozon, yağmur ve yüksek ve düşük sıcaklık gibi ortamdaki değişiklikler nedeniyle solmaz, tebeşirlenmez, sertleşmez ve yumuşamaz ve parlak rengini uzun süre koruyabilir.

●Excellent wear resistance. ● Mükemmel aşınma direnci. It can guarantee the permanent stability of appearance structure, good wear resistance, can meet the need of long term high frequency use. Görünüm yapısının kalıcı stabilitesini, iyi aşınma direncini garanti edebilir, uzun süreli yüksek frekanslı kullanım ihtiyacını karşılayabilir.

●Strong anti-fouling surface layer- tough, dense, not easy to be scraped by soles or other hard things, can keep the court clean and new for a long time. ● Güçlü kirlenme önleyici yüzey tabakası - sert, yoğun, tabanlar veya diğer sert şeyler tarafından kazınması kolay değildir, mahkemeyi uzun süre temiz ve yeni tutabilir. Unattended court is also suitable for use. Katılımsız mahkeme de kullanıma uygundur.

●Good adaptability, can be arbitrarily constructed on a variety of solid ground, color and thickness is optional. ● İyi uyarlanabilirlik, çeşitli sağlam zeminlerde keyfi olarak inşa edilebilir, renk ve kalınlık isteğe bağlıdır. Asphalt floor can be laid directly, new and old cement concrete ground can lay this product after surface treatment, it greatly reduces the cost of ground handling. Asfalt zemin doğrudan döşenebilir, yeni ve eski çimento beton zemin yüzey işleminden sonra bu ürünü döşeyebilir, zemin işleme maliyetini büyük ölçüde azaltır.
 
İnşaat teknolojisi

● Su itici işlem: Zemin kat boyamadan önce su geçirmez olmalıdır, iyi bir temiz etki elde etmek için zeminin macun ve düzenli olmadığından emin olun.

● Zemin işlemi: cila, onarım, toz giderme.

●Acrylic finishing coat: add this paint to a special diluent, adjust to the suitable viscosity for construction, stir evenly, spraying or roller coating brush coating for 2-3 times. ● Akrilik son kat: bu boyayı özel bir seyrelticiye ekleyin, inşaat için uygun viskoziteye ayarlayın, eşit şekilde karıştırın, püskürtün veya rulo kaplama fırça kaplamasını 2-3 kez karıştırın. Each construction interval is more than one hour. Her inşaat aralığı bir saatten fazladır. After completion, the whole ground is bright and clean, has uniform color. Tamamlandıktan sonra, tüm zemin parlak ve temiz, düzgün bir renge sahiptir.

● Tamamlanması gereken inşaat: insanlar ancak üzerinde 12 saat bekletebilir, 48 saat sonra ağır yüke sahip olabilir (kriter olarak 25 ℃, düşük sıcaklık açılış süresinin uygun şekilde uzatılması gerekir.
 
 
 

İletişim bilgileri
WQ Chemical

Telefon numarası : +8613906014499