products

Ayna Gibi Parlak Reçine Serigrafi Mürekkep Yüksek Dekorasyon Etkisi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WeiLi Resin®
Sertifika: ISO9001
Model numarası: BC-501
Min sipariş miktarı: 5000kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 20kg/davul
Teslim süresi: 14 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 500T/ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Görünüm: Hafif krem ​​rengi şeffaf sıvı Solvent Tipi: BCS / DIBK
Viskozite: 500-900CPS Ambalaj: 1/5 / 20KG
Garanti süresi: bir yıl Depolama: Isıdan ve ateşten uzak tutun

Ürün Açıklaması

Serigrafi İçin Kendi Kendini Kurutma Aynaya Benzer Etkisi Mürekkep

Aynaya Benzer Efekt Mürekkep BC-501

“Kendinden Kurutmalı Ayna Benzeri Efektli Mürekkep Reçinesi BC-501” metalik parlak bir etkiye sahiptir, çeşitli malzemelere baskı yapmak benzersiz bir renk hissi ve yüksek his sağlar. yüksek dekorasyon etkisi gerektiren boya ve mürekkep için formülde yaygın olarak kullanılır.

Görünüm Hafif krem ​​rengi şeffaf sıvı
viskozite 500-900CPS
Solvent Tipi BCS / DIBK

VMP ürünü için özel reçine, ABS / PC / PET / PMMA malzemeleriyle iyi yapışma, elektrolizle etkiyi daha mükemmel ve açık hale getirir. Normal sıcaklıkta 4 saat sonra kendiliğinden kurur veya 220 ℃ sıcaklıkta 15 dakika pişirdikten sonra kurutulur. Aynı zamanda, normal plastik boyada,% 5 alüminyum macun ekleyerek ve elektrolizli etki elde ederek alüminyum tozunun inceliğini ve beyazlığını iyileştirmek için kullanılabilir. Ek olarak, CAB'ın fonksiyonundan daha etkili olan boya seviyesini ve alüminyum tozu düzenlemesini iyileştirebilir.

Formül A (Serigrafi)

Ürün adı içerik
VMP (Alüminyum Yapıştır) % 50
BC-501 % 50

Formül B (kozmetik konteyner için iç sprey)

Ürün adı içerik
VMP (Alüminyum Yapıştır) % 9
BC-501 % 5
BAC % 49
EAC % 18
BCS % 5
IPA % 14

Paketleme: 1/5 / 20KG

Garanti süresi: bir yıl

Referans için bazı tip Merck inci pigmentleri.

ALIENATURE

Yapay zekanın sürdürülebilir doğa ile eşleştirildiği, insan olanı ve sahte olanı karıştırdığı yer burasıdır. Gerçeklikle oynayan bir tema: mikroskobun altında kalan şey, renk yolculuğu ve girişim efektleriyle temsil edilebilecek yepyeni bir dünyadaki kuşbakışı görünümü gibi, uzaya benzeyebilir. Burada teknolojiyi doğal hatta insan unsurlarıyla birleştiriyoruz.

PUNK 2.0

Binlerce yıl, hayatın sosyal medyada sınırsız derecede şaşırtıcı bir haber kaynağı olmadığını anlamaya başladı. Herkes büyüklük için mahkum değildir. Bu gerçekleştirmenin ışığında asi iletişim ve moda biçimlerindeki hayal kırıklıklarını ifade ediyorlar. Eşitliğin etik ile eşleştirildiği işbirliğine ve birlikte yaratmaya güveniyorlar.

IŞIK YILI

Uzay gerçekten bir sonraki sınırdır. Şimdi Pluto, Jüpiter ve Mars gibi gezegenlerin keskin ve ayrıntılı görüntüleri var. Kuyruklu yıldızlara bile inebildik ve bizim için sınırsız olduğunu düşündüğümüz derin uzay alanlarını keşfedebildik. Güneş sistemi ve ötesine duyduğumuz hayranlık, hayal gücünü tetikliyor. Uzayın karanlığının aksine, ışık yansıma, yarı saydamlık ve saçılma efektleri sunan bir tasarım öğesi haline geldi.

KAMYON KRAL

Basit hayatı kıskanıyorum. Gülünç kütle tüketimi. Asi dövmeler ve bir zamanlar yeraltı sahnesinin basitliği bir kez işaretlendi - şimdi ana akım haline geldi. Ucuz ve pahalı bir paradoks. Pop kültür ve gelenek arasındaki çelişkide, yeni lüks kişiselleşmeyi içerir. Yeni ürünler çekici olması için malzemeleri geri almak ve tekrar işlemek suretiyle üretilirler.

LIVSKUNST

Dalgaların karaya attığı odun serin plajlarda yıkadığı kaba deniz kıyılarının gizemli güzelliğini hayal edin; gri, koyu yeşil ve koyu mavi renk tonlarının Nordic efsaneler ve mit geleneğini oluşturduğu yerlerde. Sessiz hayata geri dönmek için yavaşlamanız ve durgunluğun basitliğinin tadını çıkarmanızı istemenizi sağlar. Livskunst, Norveç “yaşam sanatı” dır. Bu, geçici trendlerden ibaret değil, klasik ve ebedidir, çünkü bazen sıradan olağanüstü olmaktan iyidir.

İletişim bilgileri
NetQin