products

Kendi Kendini Kurutma Yüksek Sertlikte Zemin Kaplamaları, Kaymaya Dayanıklı Zemin Kaplamaları

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WeiLi Resin®
Sertifika: ISO9001
Model numarası: WL-0132A
Min sipariş miktarı: 1000kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 200kg/davul
Teslim süresi: 14 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 500T/ay
Detay Bilgi
Çapın parçacık boyutu: 30-50μm Kullanım miktarı: 0.02-0.04kg / m
İyileşme süresi: 7 gün Sertlik: 6-7H
paket: 50 kg / tambur Raf ömrü: 2 yıl
Vurgulamak:

şeffaf silikon reçine

,

kaymaz zemin kaplaması


Ürün Açıklaması

Yüksek sertlikte kendinden kurumalı kızağa dayanıklı zemin kaplaması

Yüksek Sertlik Nano Silika Lacq uer

WL-0132A, kendine özgü nano teknolojiden sentezlenir; Reçinenin esas kimyasal zincirlerinden dolayı yüksek yoğunluklu nano yapılardan, püskürtme, haddeleme veya fırçalama yöntemleriyle beton, taş, fayans, EPOKSİ, PU, ​​PVC, ahşap zemin veya mozaik üzerine kaplanır. Filme kurutulduktan sonra, nano koruyucu filme dönüşür ve mükemmel sertlik, leke direnci, yüksek sıcaklık direnci ile olur. Aşınma direnci ve kaymaz özellikler.

WL-0132A, reçine yaklaşık 30-50 nm çapında bir partikül boyutuna sahip olduğundan ve substratların yüzeyiyle çapraz bağ kurabildiğinden kimyasal bağlara dönüşebilir, mükemmel geçirgenliğe ve yapışmaya sahiptir ve uzun süreli su geçirmez, anti-oil anti-asit, kirlenme önleyici, nem önleyici, küf önleyici, kimyasal direnç ve kendi kendini temizleme fonksiyonları.

WL-0132A, nano silika lak, tek bileşenli ürüne aittir. Organik veya inorganik Substratların Yüzeyine kendiliğinden çapraz bağlanabilir ve sertleştiricilerin eklenmesine gerek yoktur, Bu nedenle yapım, kullanım, ürünün ömrünü uzatmak ve bakım maliyetlerini azaltmak kolaydır.

Uygulamalar

Tüm Kat (Cilalı Beton / Epoksi / Kiremit / Taş / PU / Ahşap / PVC / Akrilik / UV Boya / Metal Zemin)

İnşaat

A. CİLALI BETON ZEMİNİ İÇİN UYGULANAN WL-0132A (2004-800 # RESINPADS Cilalı)

Avantajı: Beton zeminin parlaklığını, su geçirmezliğini, yağ direncini ve kimyasal direncini iyileştirmede ve beton parlatma işlemlerini azaltmada çok iyidir.
Kullanımı:
1. Yüzeyi temizleyin ve ince cilalama sonrasında kurumasını bekleyin.
2. WL-0132A'nın yüzeye püskürtülmesi / haddelenmesi / fırçalanması ve ardından zemine düzgün bir şekilde nüfuz etmesi için mikro fiber paspas kullanılması. Tüketim Hacmi: 0.02-0.04kg / ㎡.
3. Yüzey tamamen kuruduktan sonra 3 dakika içinde, Yüksek Hızlı Parlatma makinesi kullanılarak, yüzey 1200-1500 rpm'de cilalanır. 3M parlatıcı pedleri veya NO. 3 parlatıcı ped 1500 #.

B. WL-0132 ZEMİN DİĞERLERİ (EPOKSİ, PU, ​​ÇİN, TAŞ)

Prosedür:

1. Yüzeyi temizleyin ve ince cilalama sonrasında kurumasını bekleyin.
2. WL-0132A'nın yüzeye püskürtülmesi / haddelenmesi / fırçalanması ve ardından zemine düzgün bir şekilde nüfuz etmesi için mikro fiber paspas kullanılması. Tüketim Hacmi: 0.02-0.03kg / m2.
3. 24 saat sonra yüzey tamamen kuruduğunda, Yüksek Hızlı Parlatma makinesi kullanarak yüzeyi 1200-1500 rpm'de cilalayın. 3M parlatıcı pedleri veya NO. 3 parlatıcı ped 1500 #.

attentions

a. Yapılardan önce yüzey yüzeyi tamamen temiz olmalıdır.
b. Substratın nem içeriği değeri% 10'un altında olmalıdır; ve sudan korunmak için akan bir günde hiçbir malzeme ile birleşen ve beyazımsı sorunlara neden olan hiçbir yapı yoktur.
c. Kuru parmak: yaklaşık 1 ~ 4 saat; iki katın üzerinde işlem yapılması gerekiyorsa, her katın arasındaki işlem süresi 6 saatin üzerinde olmamalıdır.
d. Havada kuruma koşulu altında, parmak kuruma yaklaşık 2 saattir; Üçüncü günde% 70 kür; 7. günde kuvvetli bir şekilde ciltleme ile tamamen kürlenir.
e. Koruyucu cila için EPOXY, PU, ​​UV, AKRİLİK vb. Üzerine uygulayın ve yüzeyin kuru bir yüzeye dönmesi gerektiğine dikkat edin, sonra kimyasalları işlemden geçirin. Eski tabakaya kötü yapışmanın olması durumunda, kimyasal işlemden önce yüzey pürüzlülüğü için 400 ~ 500 kumlu zımpara kağıdı ve reçine taşlama ile yüzey taşlama eylemlerinin benimsenmesi önerilir.
f. Zemin yapılarına uygulandığında, taşlama makineleri ve yüksek hızlı parlatma makineleriyle kullanılmalıdır.

İletişim bilgileri
WQ Chemical

Telefon numarası : +8613906014499